این اداره به منظور ارائه خدمات اجتماعی، اداری، فنی و حسابی، استثنایی نسبت به سایر نواحی برای باشنده گان مکروریانها و پروژه های مربوط مصروف فعالیت می باشد.

پیام رئیس شرکت دولتی تدویر، حفظ و مراقبت مکروریانها 

9 months 2 weeks ago

تصمیم گیری برای بهبود خدمات و ارائه خدمات به موقع و با کیفیت به باشندگان محترم مکروریانها و پروژه های مربوطه به منظور بالا بردن سطح عواید امارت اسلامی افغانستان و جلب رضایت ساکنین شعار ما می باشد

مولوی عبدالله مسلم
Head Photo

تازه ترین اخباراخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۹:۵۶
Background image

دستگاه تصفیه خانه قلعه زمان دوباره فعال میگردد.

تصفیه خانه قلعه زمان خان که در سال 1346 به منظور تصفیه فاضلاب به بهره برداری سپرده شده بود. در آن وقت از تکنالوژی عصر در آن استفاده و در منطقه بزرگترین تصفیه خانه محسوب میگردید. این. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۰:۳
Background image

گام های سریع به سوی حکومت داری الکترونیکی!

حاضری کارمندان ساحوی شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریانها برای اولین بار به سیستم الکترونیکی تبدیل شد. که با فعال شدن این سیستم کارمندان به حاضری هر چی بیشتر پابند خواهند ماند. قابل یاد. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۲:۱۴
Background image

سمینار آموزشی سیستم عامل ویندوز11 (Windows-11) برگزار گردید!

این سمینار آموزشی که در تالار کنفرانس های شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریانها در 10 جلسه از طرف مدیریت عمومی ارتقا ظرفیت با هم آهنگی مدیریت عمومی تکنالوژی معلوماتی شرکت برگزارخواهد گردید. . .

عکس ها و ویدیو ها عکس ها و ویدیو ها

شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریانها در آینه تصویر!

نمای بیرون شرکت حفظ و مراقبت مکروریانها

تعمیر مرکزی ریاست

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۹:۴۱
Background image

اعلان داوطلبی!

شرکت ها و اشخاص حقیقی که خواهش بکرایه گرفتن دکاکین ذیل را طور قرارداد داشته باشند. بعداز ارائه درخواست شرطنامه را از مدیریت عمومی تهیه و تدارکات دربدل مبلغ سه هزار(3000) افغانی پول بدون . . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۹ - ۱۲:۵۱
Background image

اعلان داوطلبی!

شرکت ها و اشخاص حقیقی که خواهش بکرایه گرفتن دکاکین ذیل را طور قرارداد داشته باشند. بعداز ارائه درخواست شرطنامه را از مدیریت عمومی تهیه و تدارکات دربدل مبلغ سه هزار(3000) افغانی پول بدون . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲۳ - ۱۱:۲۰
Background image