افتتاح مرده شوی خانه مکروریان اول!

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۷:۸
media

مرده شوی خانه مکروریان اول که از سال های زیادی غیر بود و باشنده های محترم مکروریان اول از این ناحیه دچار مشکلات زیادی بودند.

این مرده شوی خانه توسط تیم تخنیکی معاونیت تخنیکی و عملیاتی شرکت امارتی حفظ  ومراقبت مکروریانها باز سازی گردیده و مورخ 23جوزا سال 1403 هـ ش با حضور داشت محترم انجنیر عبدالله حیدری معاون مالی و اداری و کفیل شرکت, محترم مجاهد انصار معاون تخنیکی و عملیاتی, شماری از آمرین و وکلای محترم مکروریان ها افتتاح گردیده و به بحره برداری سپرده شد.

 محترم انجنیر عبدالله حیدری در محفل متذکره  بیان نمودند,شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریانها آماده فراهم نمودن تمامی امکانات رهایشی استندرد و برابر به معیار های عصری برای باشنده های محترم مکروریان ها میباشد و برای تبدیل نمودن مکروریان ها به یکی از بهترین شهرک های رهایشی در سال جاری پلان های انکشافی زیادی  چون حفر چندین حلقه چاه آب آشامیدنی, باز سازی پیاده رو ها, باز سازی و عصری سازی سیستم مرکز گرمی و باز سازی تصفیه خانه قلعه زمان خان  را روی دست دارد که تطبیق همه این پلان ها جز اهداف یکساله شرکت بوده و باید در سال جاری این پلان ها تطبیق گردند تا شاهد هیچ نوع کمبود از لحاظ استندرد های رهایشی  در مکروریان ها نباشیم. وی  همکاری ومشوره باشنده های محترم مکروریان ها امر لازمی دانسته و از باشنده های محترم مکروریان ها و پروژه های مربوطه خواست تا با شرکت  همکارباشند.

سپس محترم میزا گل رئیس زون مکروریان اول به نماینده گی از باشنده های محترم از کار کرد های اخیر شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریان ها قدر دانی نموده و بیان داشت که اقدامات اخیر شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریانها واقعا قابل ستایش است و همه باشنده های مکروریان اول از این اقدامات قدر دانی می نمایند. و همه ما آماده به هر نوع همکاری با شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکرویان ها هستیم.

محفل با دعاء خیر اختتام یافت.

 

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۷:۸
Background image

افتتاح مرده شوی خانه مکروریان اول!

مرده شوی خانه مکروریان اول که از سال های زیادی غیر بود و باشنده های محترم مکروریان اول از این ناحیه دچار مشکلات زیادی بودند.

این مرده شوی خانه توسط تیم تخنیکی معاونیت تخنیکی و عملیاتی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۲:۸
Background image

جریان کار باز سازی مرده شوی خانه مکروریان اول!

این مرده شوی خانه که بین بلاک هشتم 8 و پنجاه وپنچم (55) مکروریان اول موقیعت دارد. از سال های زیادی ترمیم نگردیده بود و در حالت نا درست قرار داشت.که از طرف پرسونل تخنیکی معاونیت تخنیکی و. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۸:۳۲
Background image

یک حلقه چاه آبرسانی در مکروریان اول حفر میگردد!

در یک اقدام جدید و مهم، یک حلقه چاه آبرسانی در مکروریان اول که جز پلان انکشافی سال 1403 هـ ش شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریانها بود حفر میگردد. درمحفل افتتاح حفر این حلقه چاه شبکه آبرس. . .

BACK TO NEWS