دستگاه تصفیه خانه قلعه زمان دوباره فعال میگردد.

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۹:۵۶
medis

تصفیه خانه قلعه زمان خان که در سال 1346 به منظور تصفیه فاضلاب به بهره برداری سپرده شده بود. در آن وقت از تکنالوژی عصر در آن استفاده و در منطقه بزرگترین تصفیه خانه محسوب میگردید. این تصفیه خانه در بیست چهار ساعت ظرفیت مجموعی تصفیه 18000 متر مکعب فاضلاب را دارا میباشد. که به اثر تحولات   داخلی کشور سالهای زیادی  از  فعالیت باز مانده بود. 

آمریت آبرسانی و کانالیزاسیون معاونیت تخنیکی و عملیاتی شرکت دولتی حفظ و مراقبت مکروریانها با استفاده از امکانات دست داشته شرکت توسط پرسونل تخنیکی این آمریت به احیأ دوباره این دستگاه پرداخته  که کار ترمیم ابتدایی آن 80 فیصد تکمیل گردیده و در آینده نچندان دور این دستگاه دوباره فعال  میگردد.

دستگاه تصفیه خانه قلعه زمان یکی از سرمایه های ملی کشور بوده و باید این دستگاه دوباره فعال و برای باشنده های محترم مکروریانها و شهروندان محترم کابل خدمات تصفیه فاضلاب را مهیا نماید این را انجنیر فتح خان حیدری در جریان باز دید از کار ترمیم دستگاه تصفیه خانه قلعه زمان خان بیان داشته و همچنان برای کارمندان تخنیکی این مدیریت لباس کار, دستکش و کلاه ایمینی  توزیع نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۲:۱۷
Background image

جلسه اختتامیه هئیت موظف ادارۀ عالی تفتیش امارت اسلامی افغانستان و هیئت رهبری شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریانها برگزار گردید!

قبلا هیئت موظف اداره عالی تفتیش امارت اسلامی افغانستان جهت بررسی کارکرد های شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریانها به این اداره معرفی گردیده بودند. بعد از بررسی و ارزیابی کار کرد های این. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۵:۲۷
Background image

باز دید وکلای محترم مکروریانها با محترم مــــولــــــوی عــــبــــدالله مســـلـــــم  رئیس شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریانها !

در این نشست که تعداد از وکلای محترم مکروریانها اشتراک نموده بود،  روی موضوعات مهم چون نصب میتر های آب آشامیدنی , کم رسی آب, و قیمت تمام شد آب بحث و تبادل نظر صورت گرفت همچنان تصمیم برآن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۸:۵۸
Background image

پروسه آفر گشایی بیست (20) باب دکاکین درساحات مکروریانها ملکیت شرکت امارتی حفظ و مراقبت مکروریانها برگزار گردید!

محفل آفر گشایی پروسه داوطلبی بیست (20) باب دکاکین ملکیت شرکت که قبلا به اساس قانون تدارکات از طریق ویب سایت رسمی شرکت, صفحهx (تویتر), صفحه فسیبوک و ویب سایت رسمی ریاست عمومی شرکت های. . .

BACK TO NEWS